Hliníkové disky Sparco

Aj vy hľadáte kvalitnú a profesionálnu firmu, ktorá vám predá tie najlepšie disky na autá? Pravdepodobne sa rozhodujete medzi množstvom značiek, keďže sú disky na trhu dobre zastúpené. Ak sú vašou záľubou preteky či automobilová výbava, ale aj móda, určite poznáte výrobcu pod menom Sparco. Vedeli ste, že aj Sparco predáva veľmi kvalitné a štýlové disky?

Sparco je značka sídliaca a pochádzajúca z Talianska už od roku https://www.kinobox.cz/zebricky/nejlepsi/filmy/2017 1977. Špecializáciou tejto značky sú hlavne automobilové doplnky ako napríklad volanty, prilby, pretekárska výbava či špeciálne bezpečnostné pásy. Predávajú ale aj hliníkové disky, ktoré si môžete prezrieť a zakúpiť na našom webu. Jednou z ich výhod je, že majú TUV certifikát, takže sa netreba báť, že by ste mali problémy pri schválení diskov na STK. Tiež majú aj typové schválenie.

sparco-pro-corsa-mdt

Disky od tejto talianskej značky majú priemer od 14 do 19 centimetrov. Ich šírka je v rozmedzí od 6 do 8,5 centimetrov. U nás si môžete vyberať z rôznych farieb. Medzi najčastejšie patria práve čierna, biela, bronzová či zlatá. Máte na výber aj z matného či lesklého dizajnu. Ďalším kritériom výberu je aj rozteč. Medzi najpredávanejšie patria 4×100 a 5×112, no samozrejme je výber omnoho širší.

sparco-terra-gold-13994-f-f-l700-sk1

Určite sa pýtate aj na cenu Sparco diskov. Priemerne zaplatíte za jeden disk od 115 do 270 eur, pričom i tie najlacnejšie modely ponúkajú nadpriemernú kvalitu a luxusný dizajn. V porovnaní s konkurenciou možno povedať, že Sparco disky nie sú príliš drahé, ak vezmeme do úvahy, že patria pod takú prestížnu značku.

Ak by ste mali okrem hliníkových diskov záujem aj o iné Sparco produkty, nájdete na ich e-shope aj rôzne bezpečnostné pásy, pretekárske oblečenie či ochranné prilby. Aj nadšenci módy si tu prídu na svoje. Na trhu existuje aj veľa Sparco tričiek, mikín a špeciálnych topánok určených na preteky.

About the Author