Náhrdelník nechajte doma

Máte rada výrazné oblečenie? Tak si dajte pozor na svoje šperky. Stačí málo a môžete všetko parádne pokaziť. Tak napríklad, vedeli ste o tom, že k pásikom, sa šperky nehodia skoro vôbec? Alebo to, že ak na sebe máte tričko, či blúzku s výraznou potlačou, vzormi alebo nápisom, tak by ste mali zabudnúť na náhrdelník? O chvíľku si povieme aj o ďalších príkladoch, kedy by ste šperky nosiť nemala alebo by ste si mala vziať len veľmi jemnučký šperk. Zameriame sa práve na váš dekolt, teda na náhrdelníky.Žena s kučeravými vlasmi v bielom kostýme s čiernymi pásikmi.jpg

Pásiky na blúzke
Pozrime sa na spomínané pásiky. To je totiž jedna z vecí, ktorým by ste sa mali naozaj vyhýbať. Kostým, tričko, blúzka alebo akýkoľvek iný pásikavý kúsok oblečenia na vrchnej časti tela, by mal ostať „nepoškvrnený“ šperkami. Maximum, ktoré si môžete dovoliť, je jemná strieborná retiazka gameon.sk, ktorá sa však bude nachádzať iba na vašej koži. Inak povedané, nebude visieť priamo na textile, teda na oblečení.

Nápisy a ešte väčšie nápisy
Tričko s výrazným nápisom, ktoré je doplnené extravagantnou sukňou a napríklad i kabelkou, taktiež nepotrebuje už žiadne vylepšenia. Ak v tomto prípade môžete siahnuť po jemnej retiazke vo farbe, ktorá sa hodí k farbám, ktoré na sebe máte.

Kvety sú výrazné dosť
Poďme ku kvetovaným topom, blúzkam, kabátom a sakám. Ak máte na tričku výrazné kvetové vzory, ktoré sú k tomu ešte farebné, tak náhrdelník naozaj nepotrebujete. V tomto prípade doma radšej nechajte aj tie jemné a nevýrazné. Kvetiny sú výrazné samé o sebe a naozaj nepotrebujú nič, čo by ich ešte zdokonaľovalo.Žena v čiernej sukni, tričkom s nápisom, saku a slnečnými okuliarmi.jpg

Jednofarebné kombinácie
Nemôžeme nespomenúť ešte jeden prípad, a to, ak ste oblečená v jednej farbe. Mnohé ženy rady nosia čierne nohavice k čiernemu tričku a k tomu ešte čierne sako, topánky a kabelku. Ak chcete pôsobiť jednoliato, tak to nekazte šperkami, a to ako náhrdelníkmi, tak ani inými kúskami.

About the Author