Senzuálne masáže v Bratislave

Každý človek by mal mať svoj vlastný spôsob uvoľnenia alebo niečo, pri čom si dokáže plnohodnotne oddýchnuť, či lepšie povedané niečo, čo ho dokonale zregeneruje. Regeneráciu nám totiž neprináša iba spánok, ale aj iné príjemné veci a pôžitky, ako napríklad masáže.

Práve nimi sa budeme venovať v článku bližšie, hoci jednému konkrétnemu druhu masáží, ktorý síce zostáva stále známejší, no aj tak je pre mnohých vlastne ešte nepoznaný. Je ním tantra masáž.

relaxačná masáž

Môžeme pre ňu použiť aj označenie senzuálna či erotická, pretože áno, jej charakteristika a postupy sú takmer totožné, pracuje sa pri nej s ľudskou sexualitou. Ale nie spôsobom, akým by si možno niekto myslel. Nevravíme to o sexe ako takom, ale o senzuálnych dotykoch po celom tele, citlivé dotyky rúk sa pritom venujú aj intímnym častiam tela. Cieľom je rozprúdiť vo vašom tele životnú energiu, vyvolať intenzívny, ale veľmi príjemný pocit, ktorý sa dá v tomto prípade dosiahnuť práve sexuálnou masážou.

V tantra salónoch máte okrem iného na výber niekoľko druhov senzuálnych masáží, ako najlepší príklad nám poslúžia senzualne masaze bratislava so svojou zaujímavou ponukou, kde okrem „classic tantra“ nájdete napríklad ja techniky ako „body tantra massage“, „magic tantra“ a ešte ďalšie, ktorých voľbu je však vhodné zvážiť podľa toho, do akej miery ste s týmito pocitmi oboznámení, resp. do miery, v akej vám bude erotická masáž príjemná.

  • To znamená, že pre začiatočníkov je asi najlepšie začať s tou klasikou.

sviečka, masážne pomôcky

V salóne je všetko prispôsobené k tomu, aby tantra masáž prebehla tak, ako prebehnúť má, čo znamená s dostatočným súkromím a v čistých priestoroch s pokojnou atmosférou. Základom je tu hygiena, vlastne každého návštevníka najskôr čaká úvodný kúpeľ a až potom sa nechá vtiahnuť do deja, resp. do masážnej techniky, ktorú si vybral z dostupného menu.

About the Author