Ešte nemáte kardigán? Jeho praktickosť oceníte v každom ročnom období

Pohybovať sa po predajni alebo celý deň sedieť v kancelárii v tesných šatách, ktoré nám nedovoľujú dýchať a obmedzujú nás v pohybe, nie je asi najlepšou voľbou. Módne trendy sú v súčasnosti benevolentné a my si tak môžeme dovoliť obliecť aj pohodlnejšie odevy, ktoré umožňujú voľný pohyb počas vykonávania pracovných úloh. K neoceniteľným nohaviciam sa tak pridávajú aj ďalšie dôležité prvky módy.

fashion-3805026_960_720

Samozrejme, že existujú povolania, kde je predpísaný dress cod, a v tom prípade je svojvoľné obliekanie neprípustné. Väčšina z nás však môže využiť svoj šatník počas bežných dní a obliecť si „pohodlie“. Neuberie nám to na štýle a ani na príťažlivosti, pretože módne kúsky sú vyrábané s ohľadom na trendovosť a pekný vzhľad. Obľúbené nohavice a džínsy dokonalo dopĺňa kardigan s kapucňou napríklad kardigán, ktorý sa na výslnie dostal vďaka jeho neoceniteľnému komfortu pri nosení a zároveň štýlovosti.

Dámsky kardigán s kapucňou patrí k veľmi obľúbeným kúskom v mnohých šatníkoch súčasných žien, pretože dokážu oceniť jeho všestranné využitie, príjemné materiály, komfortné strihy a predovšetkým pohodlie, ktoré poskytuje. V ponuke internetových obchodov sa dajú nájsť kardigány v mnohých strihoch, typoch, štýloch, farbách, materiáloch a, samozrejme, širokej ponuke veľkostí. Využiť ich vieme počas celého roka, s kapucňou sú veľmi praktické aj na chladnejšie obdobie, kedy vás zahrejú a ochránia pred vetrom. V predaji sú kardigány s vreckami, jednofarebné či vzorované, s potlačou alebo pletené a podobne.

woman-2563491_1280

Dámske šatníky by ste mali obohatiť o tento štýlový módny kúsok, nebudete ľutovať, pretože kardigány dokážu skvelo nahradiť klasické pletené svetre či mikiny, sú štýlové, praktické a pri správnom výbere prevedenia ich môžu nosiť aj ženy v zrelom veku. Denné pracovné povinnosti tak budú príjemnejšie v pohodlnom a módnom kardigáne.

About the Author