Krémy proti vráskam

Každá pokožka vekom starne, avšak to neznamená, že by sme sa o ňu mali prestať starať. V boji s vráskam môžu pomôcť rôzne kozmetické produkty, ktorých sú dnes na trhu v ponuke milióny. Hovorí sa, že pokožka potrebuje najmä hydratáciu, preto je dôležité dodržiavať pitný režim a pravidelne ju krémovať hydratačným krémom a krémom s ochranným faktorom.

krém

Či už máte 30 a prvé vrásky sa vám len začínajú objavovať alebo máte 60, nesmiete zabúdať sa pravidelne starať o svoju pleť a poskytovať jej dostatočnú výživu. Vhodným riešením najmä pre staršiu a zrelšiu pleť je poskytovanie jej dostatočnej výživy, pravidelným používaním krému proti vráskam 60+ Amourdeadsea.sk, ktorý je navrhnutý špeciálne pre staršiu pleť s hlbšími vráskami a pokročilejšími prejavmi starnutia. Krémy na tvár po 60tke obsahujú presne také účinné látky, vďaka ktorým sa dokážu zmierniť prejavy aj hlbokých vrások a stareckých škvŕn. Ak ste sa však o svoju pleť doteraz celý život nestarali, vo vyššom veku vám krémy proti vráskam neurobia s pleťou zázraky. Preto je dôležité začať sa o pleť starať už v mladšom veku, aby ste neskôr predišli nepríjemnostiam. Pri predchádzaní známkam starnutia nesmieme zabudnúť ani na ochranu pred slnkom. Okrem hydratačných krémov je nevyhnutné na pleť každý deň aplikovať aj krém s ochranným faktorom, pretože slnečné žiarenie je taktiež jedným z dôvodov, ktoré spôsobujú vrásky a rôzne škvrny na koži.

krém na tvár

Tak isto, ako pri každom kozmetickom produkte, aj pri krémoch platí, že ich nanášame na očistenú pleť a nemali by sme ich kombinovať s inými krémami alebo produktami, ak na nich vyložene nie je napísané, že sa s daným produktom môžu použiť. Prípadne si treba vždy zistiť, aké aktívne látky obsahuje konkrétny produkt a či sa môžu skombinovať s inými látkami. Toto je dôležité dodržiavať, pretože niektoré aktívne látky neúčinkujú dobre s inými a môžu spôsobiť na pleti nepríjemnosti, napríklad vo forme vyrážok a v horších prípadoch aj popálenín.

About the Author