Ponožky a čiapky od domácich výrobcov sú vhodnými doplnkami na každý deň

Slovenský priemysel a výroba sa pomaly zotavuje a stále častejšie sa môžeme stretnúť s domácimi výrobcami najrozličnejších produktov, ktorým záleží na tom, aby ľudia dostali čo najkvalitnejšie výrobky za prijateľné ceny, produkty vyrábajú z udržateľných a recyklovateľných materiálov, čím sa snažia aspoň takto prispieť k ochrane a čistote našej planéty.

Oblečenie z domácich pultov

Nákupom kvalitných produktov máme záruku dlhej životnosti, čo znamená, že ich nemusíme často vymieňať za nové, čím nevzniká množstvo odpadu, ktoré treba nejako zlikvidovať, a to je v mnohých prípadoch veľmi zložité a finančne náročné. Navyše, využívanie domácich materiálov od našich výrobcov im dáva príležitosť viac produkovať Doplnky Allsort a tým sa udržať na trhu, nemusíme tak dovážať lacné a nekvalitné výrobky zo zahraničia, ale podporovať slovenskú produkciu, prípadne je propagovať aj v zahraničí.

Internetové obchody zaplavili produkty až z ďalekých končín sveta, a pritom kvalitu máme priamo pod nosom. Spoločnosť Allsort vznikla v roku 2018, keď založili svoju vlastnú výrobu doplnkov odevov pre mužov aj ženy. Od toho času už napočítali viac ako 38-tisíc zákazníkov, ktorí u nich opakovane nakupujú a sú spokojní, pretože od ich prvého ušitého kúska zlepšujú strihy, snažia sa o zvýšenie kvality svojich výrobkov hlavne výberom špičkových materiálov, nití a látok a vyhotovenie celých kompletov vykonávajú na najmodernejších šijacích strojoch u nás, na Slovensku.

Bavlna je základ kvality

Allsort firma má vo svojej ponuke čiapky s názvom Yastraby, takisto sa nazývajú aj ponožky, ktoré sa delia na cestovné, cyklistické a členkové, pričom ide o čisto slovenskú výrobu z kvalitných materiálov a až 95% všetkých produktov majú skladom. Každý zákazník sa môže rozhodnúť, či kúpou niektorého z produktov domácej výroby podporí zamestnanosť a ekonomiku na Slovensku, ktoré je nám najbližšie a kde budú vyrastať aj naše deti alebo nakúpi lacné, no nekvalitné výrobky od zahraničných výrobcov, ktoré nemajú dlhú životnosť, a tak ich spotrebuje dvakrát toľko.

About the Author