Senzuálne masáže v bratislavskom tantra salóne

Ste minimálne teoreticky oboznámení s tantrickou masážou? V takom prípade viete, že má erotický náboj a dokáže byť veľmi príjemná. V skutočnosti ale táto erotic massage Bratislava Tantra ponúka niečo viac. Možnosť vybrať si z viacerých erotických masáží. Pokiaľ teda chcete skúsiť niečo iné než klasickú tantru, môžete skúsiť napríklad obľúbenú „body tantra massage“, pri ktorej bude tantra masérka používať svoje krásne telo.

Ženské telo, tma

Presnejšie ide o masážnu techniku „tela na telo“, ktorá ako z jej charakteristiky vyplýva, je silne vzrušujúca a vhodnejšia skôr pre pokročilých návštevníkov tantry. Pocity a vzrušenie sú tu intenzívnejšie, pri tomto postupe sa nahá masérka svojim telom „kĺže“ po tele zákazníka za použitia voňavých masážnych olejčekov.

  • Zo všetkého najskôr ale zákazníka čaká úvodný postup. Očistná kúra- kúpeľ a následne rituál Namaste- odovzdanie pocty svojmu telu.

Potom vás tantra masérka vtiahne do deja a dostáva sa k základom body tantrickej masáže, ktorá je veľmi príjemná, hoci ako už odznelo- intenzívne vzrušujúca a vhodnejšia pre skúsených návštevníkov, ktorí pri tejto senzuálnej technike tela na telo dokážu ovládať svoje pocity.

Ako teda vidíte, tantrické masáže vo všeobecnosti sa líšia od tých klasických. A to samotným postupom, ale napríklad aj nahotou. Špecifická je pre ne tiež masáž lingamu (pohlavného údu).

  • Tantra sa svojimi dotykmi orientuje najčastejšie na intímnu časť tela ako aj na ďalšie erotogénne zóny.

Erotika, žena

Máte na výber

Pri vstupe do tantrického salóna v Bratislave máte na výber z niekoľkých druhov senzuálnych masáží. V ponuke nie je iba „classic tantra“, ale určite si všimnete, že výber je pestrejší. V ponuke je niekoľko vzájomne odlišných techník, ktoré sa nelíšia iba svojim názvom, ale aj postupom. A vybrať si môžete takisto masérku, ktorá vás pri vybranej masáži bude sprevádzať.

About the Author