Trochu iné domáce kino – Epson EH – TW5300

Úplne nový a moderný projektor Epson EH – TW5300 Vám sprostredkuje na domácom veľkoplošnom mobilnom plátne taký obraz, ktorý spĺňa aj tie najprísnejšie technické parametre a veľmi kvalitné vizuálny dojem. To preto, že tento nový projektor je postavený na technológii 3LCD, ktorá umožňuje práve tento kvalitný obraz.
 video filmy a kamera
Parametre:
·         Technológia 3LCD má okrem iných parametrov vysoké Full HD rozlíšenie a to neuveriteľných 1920 x 1080 px.
·         Mimoriadnou obrazovou kvalitou sa budú môcť užívatelia kochať ako v klasickom 2D režime, tak samozrejme aj v priestorovom 3D režime. Režim 3D umožňuje ešte viac podčiarknuť každý detail obrazu a diváka vrhnúť do deja.
·         Tento nový a moderný projektor navyše vie previesť pôvodný 2D režim do trojrozmerného režimu. Takže ak ste milovníkmi starších filmov, aj tieto filmy si možno ešte oveľa intenzívnejšie vychutnať a previesť do trojrozmerného režimu.
 
Vstupy a výstupy:
·         Aj napriek relatívne malým rozmerom, disponuje projektor Epson EH – TW5300 veľmi slušným výpočtom konektorov, ktoré celkom iste pokryjú Vašu potrebu.
·         Na prístroji nájdeme konektor HDMI, konektor USB, 3,5 mm Jack alebo napríklad moderný konektor MHL, ktorý umožňuje premietať videá, filmy a fotografie priamo z Vášho mobilného telefónu alebo tabletu.
 projektor ilustrace
Zvukový výstup:
·         V samotnom projektoru sú zabudované reproduktory. Tieto reproduktory sú integrované o celkovom výkone 5 W. Možno tiež pripojiť externé reproduktory s väčším výkonom a tie umiestniť vedľa samotného premietacieho plátna, aby reprodukcia bola ešte kvalitnejšia.
 oko projektoru
Premietacie plátno:
·         Pre skvelý obraz tohto projektora je potrebné ešte zakúpiť premietacie plátno zodpovedajúcej veľkosti miestnosti, kde budete videá, filmy či fotky premietať. Ak si však projektor Epson EH – TW5300 objednáte v Česku v e-shope Mironet, dostanete k prístroju premietacie plátno v hodnote 68 Euro úplne zadarmo.

Trochu iné domáce kino – Epson EH – TW5300
4.3 (85%)4

About the Author