Ako Ušetriť peniaze ?


Na to aby sme vôbec prežili potrebujeme peniaze. Nájsť si prácu a robiť od vidím do nevidím za úbohý plat je na Slovensku ideálne. Ale čo ak sa tú prácu nenájdeme ?
kalkulačka peněz


• Každý chce pracovať buď v tom čo sa vyučil alebo v tom čo ho baví . No niekedy sa to nedá  a musí robiť úplne niečo iné čo by živote robiť nechce.  Je na to viac dôvodu prečo to tak je. Buď nie je vo vašom meste alebo okrese taká pozícia alebo je niekde kde by ste museli každý deň dochádzať, a preto robíte to čo nechcete. Od ráno do večera zavretý medzi štyrmi stenami a tváriť sa pred nadriadenými že vás to baví , lebo keď nie tak vás vyhodí. No niečo predsa robiť musíme či chceme alebo nie. Uživiť rodinu nie je ľahké ak nemáte prácu. A ak ju máte nezarobíte toľko aby ste Vám ostalo trochu viac. Veď si zoberte že musíte každý mesiac platiť vodné , stočné , elektrinu , plyn , paušále, domovú daň a množstvo iného čo každý mesiac platíte. Nedá sa tomu vyhnúť , platiť to musíte či chcete alebo nie.


O Riešenie aby Vám ostalo z výplaty nájdete na internete a všade možne hneď niekoľko . Ale či sú tie rady účinne to už sami musíte zistiť. Podlá môjho názoru si myslím že nech škrtíte ako chcete , aj tak vám nič neostane. Ceny sú pevne a musíme platiť toľko koľko si druhý zapýtajú.
asijští dělníci


O Niektorý ľudia to riešia tak že si nájdu druhú  platenú robotu. To že pracuje súčasne dvoch naraz. Keby to bola práca ktorá by sa vykonávala doma , tak by sa to ešte dalo zniesť . Ale druhej práci alebo firme sa tiež narobíte a domov chodíte úplne zničený a nemáte čas na ďalšie aktivity a ani na s svojho  partnera či partnerku.


O Či sa dá pomôcť ľudom ktorý sú alebo nie sú zamestnaní , by som sa skôr opýtal na úradoch. Viem že ponúkajú nejakú finančnú pomoc ale to čo dajú úrady niekedy nestačí na uživenie jedného človeka., a inej pomoci sa nedočkáte.

About the Author