Švédske horké


Autorkou tejto medicíny doslova na všetko, je známa prírodná liečiteľka Maria Treben. Ak vám toto meno niečo hovorí, zrejme viete, že napísala i hrubú knihu, v ktorej sa venuje opisu každej liečivej bylinky a hlavne tým, ktoré sú prísadou receptu na výrobu  Švédskeho horkého.
lidská anatomie

Popravde, originálnym autorom správnej zmesi švédskych liečivých byliniek je doktor Samst. V dobe, kedy sa ľudia dožívali nižšieho veku sa tento doktor Samst dožil úctihodných 104 rokov, pričom sa zabil pri jazde na koni. Nebyť tohto incidentu, určite by sa dožil viac. Takže aj podľa tohto faktu môžeme usúdiť, že v zdravovede sa vyznal. Zrejme mala pozitívny účinok na jeho telo, pretože výšku veku by sme mu mohli závidieť i v našej dobe, kedy je už medicína vyspelejšia.
zdravá dívka

        Švédske horké je teda zmesou tých pravých švédskych liečivých byliniek. Ak vravím, že sú balzámom na každú bolesť, tak nepreháňam.

Túto zmes jednoducho nanesieme na servítku a následne potrieme miesto, ktoré nás bolí. O chvíľu pocítime úľavu, nech sa jedná o akúkoľvek bolesť.

V prípade, kedy sa nám ťažšie dýcha a bolí nás pri srdci, rozotrieme si túto zmes okolo hrude a chvíľu v pokoji počkáme. Úľava od bolesti, sviežejší pocit a zdravšie nádychy by sa mali dostaviť o niekoľko minút.

srdeční rytmus
Ale ako som už vravel, účinkuje i pri mnohých iných zdravotných problémoch.

Táto zmes sa odporúča používať i vnútorne a to v prípade, kedy máme problémy s bolesťou hrdla, hrtanu, či žalúdkom a trávením. V prípade bolesti hrdla a hrtanu, pomaličky púšťame kvapky dole hrdlom, aby zasiahli postihnutú časť hrtanu. Pri bolesti a kŕčoch v žalúdku, zhltneme naraz jednu plnú polievkovú lyžicu s touto medicínou.

Švédske horkým liečime i kiahne, bradavice, rany, používa sa pri omdlení, strate chuti do jedla, chudokrvnosti, trasení končatín, bolesti zubov a iných nepríjemnostiach.

About the Author