Denné menu a donáška Gurmánsky dvor

Celé doobedie ste bez prestávky pracovali, aby ste dokončili niečo dôležité a zrazu ste zistili, že prišiel čas obeda a vy ste neskutočne hladný, no nestihli ste si nič vziať so sebou do práce? Odpoveďou na váš hlad je obedové a denné menu Bratislava -Ružinov Gurmánsky dvor u Oravca. Reštaurácia ktorá ponúka chutné jedlá aj formou denného menu. Personál každý týždeň zostavuje nový jedálniček, aby vytvoril pestrú ponuku jedál pre svojich zákazníkov. Každý deň si tak môžete vybrať z ponuky dvoch polievok a štyroch hlavných jedál. Alebo z minútiek, ktoré vám kuchár pripraví vždy čerstvé na základe vašej objednávky.

denne menu

Na výber máte z troch mäsitých jedál a jedného bezmäsitého, takže aj vegetariáni si tu prídu na svoje. Pri každom jedle máte uvedené alergény, takže aj tí čo ste na niečo alergickí, môžete smelo vyberať. Teraz už len ostáva na vás, či sa rozhodnete urobiť si dlhšiu pauzu a pretiahnete si nohy po dlhom sedení v kancelárii a prídete do reštaurácie Gurmánsky dvor. Reštaurácia sa nachádza v srdci Ružinova, presnú adresu nájdete na našej stránke v sekcii kontakt. Alebo sa rozhodnete pre donášku do vašej kancelárie. Objednať si denné menu môžete priamo na stránke reštaurácie a pri objednávke tak získate aj nejaké vernostné kredity, ktoré môžete uplatniť pri ďalšej objednávke.

polievka

Objednávanie je jednoduché a prehľadné, stačí si naklikať, na čo máte chuť a onedlho sa môžete pustiť do skvelého obedu priamo vo vašej kancelárii. Ak by ste nemali na nič chuť z obedového menu, ktoré bolo na ten deň zostavené, môžete si vybrať z veľkej ponuky jedál z jedálneho lístka. Kuchár vám ho určite rád pripraví. Objednať si ho môžete telefonicky a dohodnúť sa na donáške, za ktorú sa účtuje poplatok v hodnote 1,50€. Musíme vás však upozorniť na to, že či si už vyberiete z denného menu, alebo z jedálneho lístka, donáška jedla je len v čase od 10:30 do 14:00. Neváhajte a ochutnajte denné menu reštaurácie Gurmánsky dvor.

About the Author