Nezabudnuteľná erotická masáž

Aj vy ste neustále v strese, trápia vás zdravotné či psychické problémy? Vyskúšajte netradičnú cestu uvoľnenia a relaxu, vyskúšajte senzuálnu erotickú masáž. Erotická senzuálna masáž alebo inak tantra je špecifický druh masáže, ktorý sa najmä v posledných rokoch v našich končinách teší mimoriadnej obľube. Jej pôvod je však už v starovekých kultúrach a dokonca v praktikách náboženstiev, konkrétne hinduizmu a budhizmu. Masáž sa vykonáva v úplnej nahote, čo svedčí o jej mimoriadnej vášnivej a erotickej stránke. Taktiež sú použité rôzne aromatické masážne oleje, atmosféra býva doplnená aj príjemnou relaxačnou hudbou.

relaxačná masáž

To všetko z tantry nerobí len fyzický, no najmä duševne nabitý zážitok. Zapojenie všetkých zmyslov, vzrušenie a nádych sebazaprenia spolu tvoria jedinečný senzuálny celok, ktorý si zamilujete už po prvej skúsenosti. V salóne Magic Tantra si môžete vychutnať túto erotickú masáž v príjemnom čistom prostredí, v spoločnosti špičkového profesionálneho personálu a samozrejme školených krásnych masérok.

masážne oleje

Celá tantra masáž začína úvodnou sprchou a pokračuje namaste rituálom, pri ktorom masérka a klient nadväzujú hlbšie spojenie a dôveru. Samotná masáž je sprevádzaná príjemnou hudbou a doplnená masážnymi olejmi. Nasleduje záverečná sprcha, pri ktorej zo seba zmyjete zvyšky olejov i prípadné negatívne myšlienky. V úplnom závere je priestor na meditáciu a posedenie pri šálke bylinkového čaju.

Neváhajte a zarezervujte si svoj termín ešte dnes, pohodlne prostredníctvom online internetového formulára, alebo telefonicky. Na stránke tiež nájdete kompletnú ponuku tantrických masáží s popismi, ako aj cenník či pravidlá salóna. Prezrieť si tiež môžete tím, ktorý sa o vás počas vašej návštevy bude starať. Doprajte si relax a uvoľnenie, doprajte si luxusnú tantrickú masáž v profesionálnom tantra salóne Magic Tantra Bratislava.

About the Author