Palety

Pri preprave rôznych kontajnerov či iného materiálu je vhodné zabezpečiť si tieto, s pomocou plastových paliet. Zjednoduší to samotnú prepravu, ale aj uskladnenie. Spoločnosť Schoeller Allibert Vám ponúka množstvo rôznych plastových paliet, ktoré spĺňajú všetky priemyselné štandardy a teda je možné ich využívať skutočne v širokom priemyselnom ale aj ostatnom odvetví. Plastové palety z produktovej rady UNIVERSAL sú univerzálne plastové palety, ktoré s pomocou vysúvacích plastových ráfikov umožňujú stohovanie najrôznejších nákladov.

potravinársky priemysel

Táto plastová paleta Vám prináša mnoho výhod, okrem toho, že sa jednoducho čistí je aj pomerne dostatočne ľahká a jej rozmery 800x600x165 Vám ponúkajú šikovnú pomoc v preprave tovarov s nosnosťou do 500 kg. Naopak, plastové palety z radu MEDIUM Vám ponúkajú možnosť stredného zaťaženia a svojimi rozmermi 1140x1140x156 je vhodná pre plynulé plnenie námorných kontajnerov. Je vhodná pre prevážanie tovarov a teda nákladov spojené s vývozom a dovozom na pomerne dlhé vzdialenosti. Taktiež ako jej hore spomenutá predchodkyňa, je vybavené pre zabezpečenie tovaru plastovými ráfikmi.

lodná doprava

Plastové palety z produktového radu HYGIENIC ponúkajú svojimi prevedeniami pomerne veľmi jednoduchú údržbu a teda spĺňajú najvyššie nároky na udržanie hygieny, čo umožňuje ich využitie v čistých priestoroch. Vďaka ich hladkému povrchu sú tieto palety doslova hygienické. Sú vhodné pre zdvíhanie ťažkých nákladov priamo do regálov, je možné na želanie poskytnúť protišmykovú verziu. K dispozícii je taktiež zosilnená verzia týchto hygienických, plastových paliet. Spomedzi mnohých plastových paliet si určite budete vedieť vybrať práve tie, ktoré Vám poskytnú potrebnú pomoc pri premiestňovaní, uskladnení či inej manipulácii s ťažkých tovarom. Všetky plastové palety sú sto percentne recyklovateľné.

About the Author