Sklenené dvere s výnimočným štýlom

Klasické vnímanie dverí sa v poslednom období výrazne zmenilo, do popredia sa dostávajú nové moderné materiály a výnimkou nie sú ani celosklenené dvere v mnohých prevedeniach.Možnosti ich riešenia, inšpiráciu a vhodné tipy nájdete aj v ponuke sklenené dvere , ktorá predstavuje tri možnosti ich riešenia a to vo forme sklenených otváracích dverí, sklenených posuvných dverí alebo ich riešenie do obložkovej zárubne. Každý typ ponuky má svoje výhody a prednosti, ich spoločnou črtou je vždy vysoká kvalita, prvotriedny dizajn, ktorý je ich pridanou hodnotou, mimoriadna funkčnosť, ľahká údržba a jednoduchosť ovládania.

sklo v priestore

Základom patentovanej technológie je systém upevnenia, prípadne posunu dverí a špeciálne bezpečnostné sklo, vďaka ktorému sú dvere bezpečné a spoľahlivé, takže obavy z celoklenených dverí sú neopodstatnené. Na špeciálne sklo sú kladené legislatívne požiadavky týkajúce sa bezpečnosti, patent a celá technológia výroby ich spĺňajú, takisto aj jednotlivé posuvné a obložkové systémy.

Aj sklenené dvere zabezpečia súkromie a to vďaka vhodne zvolenej povrchovej úprave, rôznym možnostiam skla buď číremu alebo matnému a vhodne zvoleným a umiestneným motívom, ktoré dajú dverám nielen originalitu, ale aj ich funkčnosť.Podobne ako klasické dvere aj ponúkané dvere zo skla sú jednokrídlové alebo viackrídlové vhodne osadené do najfunkčnejšieho mechanizmu pre daný interiér.

sklenené dvere

Ponúkané sklenené dvere Vám umožnia rôzne možnosti riešenie priestoru, napríklad vďaka posuvným skleneným dverám ušetríte priestor alebo zútulnite veľký objekt rozdelením na menšie celky práve vďaka skleneným posuvným dverám. Takisto vytvoríte vďaka nim oddychové, prípadne fajčiarske kútiky, vždy s dostatkom svetla a jasu.

Sklo je elegantné a vďaka jednoduchým líniam ľahko kombinovateľné s akýmkoľvek materiálom a vo forme dverí je nadčasové. Prináša eleganciu, vzdušnosť a čistý dizajn, ktorý je aktuálne moderný. Stačí nájsť tú správnu inšpiráciu.

About the Author