Obrňte sa proti zime


Hoci si to mnohé ženy nemyslia, naša pleť v zime skutočne trpí. Trpia naše ruky, trpia naše vlasy a trpí hlavne naša tvár, ktorá je stále vystavená mrazu. Popraskané pery a šupinatý nos je len časť z toho, čo musíme prežívať. Niektoré ženy si to nevšímajú, pretože si myslia, že keď prejdú mrazy, prejde aj toto. No aj keď majú pravdu, neznamená to, že nebudú vystavené ešte nejakým ďalším dôsledkom. To je jednoducho údel toho, keď sa nestaráte o to, ako bude po čase vyzerať vaša pleť. Preto by sme vám radili, aby ste to nepodceňovali a starali sa o všetko presne tak, ako sa má.

sníh
 
Krémujte vždy, kedy to len ide
Vaše ruky sú skutočne suché ako papier, hlavne vtedy, keď zanedbávate nosenie rukavíc. Okremt toho, že by ste nemali zabúdať na rukavice, nezabúdajte aj na to, že ich musíte krémovať poriadnym hydratačným krémom. Aby boli dostatočne vyživené, určite skúste nejaký voňavý, aby ste na jeho nanášanie nezabúdali skutočne nikdy. To isté však platí aj pre vašu pleť. Používajte krémy, ktoré sú špeciálne určené na zimu a uvidíte, že sa vám to vyplatí. Najlepšie bude, keď budete krém nosiť neustále so sebou, tak sa vám nemôže stať, že naň zabudnete.
 
Balzam je váš najlepší kamarát
Pery sú taktiež veľkými trpiteľkami. Stále praskajú, a potom sú krvavé, čo nám teda vôbec nevyhovuje. A práve preto by mala byť druhá vec, ktorú budete stále nosiť v kabelke, práve balzam na pery. Kvalitný, ktorý sa vám po perách priam rozleje a uvidíte, že bude vaše ústa neustále vyživovať. A to je niečo, čo predsa chcete.

nádherná dívka
 
Ochrana na vlasy
Ochranné spreje a rôzne balzamy na vlasy by vám tiež nemali byť cudzie. Vlasy trpia takisto ako zvyšok tela, okrem toho sú neustále vystavené aj čiapke, takže často mastnejú. Používajte však ochranu a nikdy nechodievajte von s mokrou hlavou, to by sa vám mohlo škaredo vypomstiť.

Obrňte sa proti zime
5 (100%)1

About the Author